Buiten regioHoofdnieuwsRegionaal

In de voorjaarsvakantie met Pake en beppe naar De Kruidhof en het IJstijdenmuseum

BUITENPOST – In de voorjaarsvakantie van dinsdag 27 februari tot en met vrijdag 1 maart organiseert de Museumfederatie Fryslân opnieuw: Help Pake en Beppe de vakantie door. Bij De Kruidhof hortus van Fryslân en het IJstijdenmuseum in Buitenpost is er iedere dag van 14.00-16.00 uur iets te beleven. Op dinsdag tot en met vrijdag zijn er verhalen over hoe kinderen heel lang geleden leefden en op woensdag 28 februari kun je daarnaast in de verwarmde kas van 14.00-14.45 uur en van 15.00-15.45 uur ook luisteren naar verhalen over kabouters en heel veel andere natuurwezens. Daarnaast kan er heerlijk gespeeld worden in de natuurspeeltuin en kunnen de eerste voorjaarsbloeiers in de tuinen worden bewonderd.

Op vertoon van hun grootouder(s) mogen kinderen gratis naar binnen. De verhalen op woensdag in de kas zijn gratis voor jong en oud en zijn geschikt voor iedereen van 8-88 jaar. Voor de verhalen in het IJstijdenmuseum betalen grootouders € 2,50 en mogen kinderen gratis mee.

Verhalen in de kas woensdag 28 februari 14.-00-14.45 uur en 15.00-15.45 uur
‘Pssst . . . Ik vertel je echt geen sprookjes, kabouters bestaan echt’.
Wil je meer weten over kabouters en nog heel veel andere natuurwezens, hoe ze eruitzien, wat ze doen, hoe zij allemaal hun eigen element in de natuur opbouwen en onderhouden én hoe belangrijk het voor hen is door heel veel mensen gekend te worden? Kom dan naar deze verhalenmiddag. Neem vooral ook grote mensen mee.
Voor iedereen van 8 tot 88 jaar. De toegang is gratis voor jong en oud.

Verhalen in het IJstijdenmuseum dinsdag 27 februari tot en met vrijdag 1 maart 14.00-16.00 doorlopend

De verhalen in het IJstijdenmuseum gaan over steentijdkinderen en vuur, kinderen van de Hunebedbouwers, oerboerkinderen en over trollen die nog steeds bestaan. De verhalen zijn geschikt voor jong en oud en vanaf 6 jaar. Entree voor grootouders € 2,50 te betalen in het museum. Kinderen gratis.

Dit kan u ook interesseren

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to top button