Sameer Visser start eigen bootcamp in Kollum

KOLLUM – Sameer Visser uit Kollum is sinds kort gestart met het geven van zijn eigen bootcamptrainingen. Na eerder werkzaam te zijn geweest bij onder meer Balanza en CrossFit zet hij nu de stap naar een eigen sportconcept in de buitenlucht.
Sporten in de frisse buitenlucht, werken aan je conditie en tegelijkertijd je hoofd leegmaken: dat staat centraal tijdens de bootcamptrainingen van Visser. De trainingen zijn toegankelijk voor zowel jong als oud en geschikt voor deelnemers van ieder niveau.
Volgens Visser hoeft niemand een ervaren sporter te zijn om mee te kunnen doen. De oefeningen worden aangepast aan het niveau van de deelnemers zodat iedereen op zijn of haar eigen tempo kan trainen en zich verder kan ontwikkelen. Plezier, samenwerken en functioneel bewegen vormen daarbij de basis.
De bootcamptrainingen vinden twee keer per week plaats: op woensdagavond van 19.00 tot 20.00 uur en op zaterdagochtend van 09.00 tot 10.00 uur.
Woensdagavond verzorgde Visser een training op het parkeerterrein bij de brandweerkazerne in Kollum. Daar was een gevarieerd parcours uitgezet, waar de deelnemers verschillende oefeningen uitvoerden.
Belangstellenden die willen ervaren wat de bootcamp voor lichaam en geest kan betekenen, zijn welkom om deel te nemen aan een gratis proefles.
Trainingstijden
- Woensdag: 19.00 – 20.00 uur
- Zaterdag: 09.00 – 10.00 uur
Meer informatie
Website: www.empoweredbysameer.nl
E-mail: info@empoweredbysameer.nl
Telefoon: 06-27830745


















